Українська військово-медична академія

 

Навчально - матеріальна база

Для скачування матеріалів щодо мобільного госпіталю перейдіть за посиланням:

МОБІЛЬНИЙ МОДУЛЬНИЙ ГОСПІТАЛЬ

Навчально-матеріальна база Академії на належному рівні забезпечує якісне виконання навчальних планів і програм.

Значна увага надається комп'ютеризації навчального процесу, автоматизації управління та обробки інформації.

Клініко-практична підготовка слухачів Академії здійснюється на базі 23 лікувально-профілактичних установ. В ході лікувально-діагностичної і консультативної роботи науково-педагогічними працівниками і слухачами Академії лікується та консультується близько 20 тис. хворих щорічно.

Головний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр «Головний військовий клінічний госпіталь» є найстарішим державним медичним закладом України та історичним і юридичним правонаступником Київського військового госпіталю , заснованого згідно з Указом Сенату Медичної канцелярії 10 червня 1755 року

Сьогодні ГВМКЦ є клінічною базою для підготовки військово-медичних кадрів Української військово-медичної академії і лікарів для цивільної системи охорони здоров'я України. На базі ГВМКЦ «ГВКГ» розміщені клінічні кафедри Української військово-медичної академії, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. Разом із клінічними кафедрами, ГВМКЦ являє собою потужний потенціал (більше 150 вчених), сплав науково-педагогічних кадрів та практичних лікарів високого рівня професіоналізму.

Ірпінський військовий госпіталь - багатопрофільна лікувально - діагностична установа Міністерства оборони України створена з метою стаціонарного лікування та обстеження хворих терапевтичного і хірургічного профілю, надання невідкладної допомоги. У складі Ірпінського військового госпіталю функціонують:

клініка діагностичних досліджень,

клініка загальної терапії,

клініка професійної патології , нетрадиційних методів лікування та санаторного лікування,

клініка загальної хірургії.

Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги- є комплексною науковою і лікувально-профілактичною установою для надання в стаціонарі цілодобової невідкладної медичної допомоги населенню при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках та отруєннях. Установа має всі необхідні для надання ургентної допомоги підрозділи. Функціонують чотири хірургічних відділення, три нейрохірургічних, два травматологічних, відділення політравми, судинної хірургії, спеціалізованої травматології, інфарктне відділення, відділення токсикології, відділення інтенсивної терапії загального профілю, невідкладних станів, нейрохірургічного профілю, екстрокорпоральної детоксикації. Крім того, в лікарні є приймальне відділення, операційне відділення; відділення ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії; ультразвукової діагностики; променевої діагностики №1 та №2 (СКТ та МРТ); трансфузології; фізіотерапевтичне відділення; клініко-діагностична лабораторія; токсикологічна лабораторія; відділення патанатомії. На базі лікарні працює травмпункт. На базі лікарні працюють відділення, яких немає в інших ЛПЗ міста Києва: політравма, судинна хірургія, токсикологія, хірургія хребта та спинного мозку, невідкладна терапія, спецтравма

Центральна стоматологічна поліклініка МОУ є науково-методичною, навчальною базою кафедри щелепно-лицевої хірургії і стоматології Української військово-медичної академії, в якій проходять підготовку військові стоматологи. У ній регулярно проводяться заняття під егідою Асоціації стоматологів України. Поліклініка — колективний член Асоціації стоматологів України і Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем. Стоматологи поліклініки працюють у тісному контакті із стоматологами різних країн світу не тільки за сайтом в Інтернет, а беруть безпосередньою участь у симпозіумах і конгресах.

 

 

Copyright © 2012 Все права защищены