Українська військово-медична академія

 

Виховання

Створена і діюча в Академії система виховної роботи з військовослужбовцями, слухачами і працівниками Збройних Сил України спрямована на реалізацію завдань Державної програми розвитку ЗС України, виховання почуття патріотизму, свідомого ставлення до оволодіння знаннями, підвищення рівня професійної майстерності, формування морально-психологічних та бойових якостей, збереження життя та здоров’я особового складу, зміцнення військової дисципліни та правопорядку.

Значна увага приділяється організації військово-соціальної роботи, розвитку культури та духовності, створення необхідних умов для проведення просвітницької роботи та дозвілля особового складу.

З метою формування в особового складу академії патріотизму, національної гідності та культури міжнаціональних відносин, поваги до культурно-історичної спадщини, традицій та звичаїв народу України проводиться регулярне відвідування музеїв, виставок та концертних програм.

Постійно здійснюється налагодження тісних контактів з органами преси, радіо і телебачення, закладами науки і культури, громадськими організаціями з питань національного, військово-патріотичного та духовного виховання особового складу.

З 9 по 18 жовтня творчий колектив Української військово-медичної академії під керівництвом полковника Гончаренка І.Ф. до Дня Захисника України здійснив військово-патріотичний тур "Військові медики з піснею у серці на варті життя" по Донецькій та Луганській областях

Творчий колектив УВМА під час туру по Донецькій та Луганській областях

Концерт для школярів шкіл Сватівського району Луганської області

Зустріч з школярами шкіл Новоайдарівського району Луганської області з нагоди Дня Захисника України

Після концерту для школярів шкіл Новоайдарівського району Луганської області з нагоди Дня Захисника України

 

 

Copyright © 2012 Все права защищены