Українська військово-медична академія

 

Міжнародне співробітництво

Розвиток міжнародних зв’язків Академії здійснюється шляхом активної співпраці з вищими медичними навчальними закладами, науковими організаціями та установами зарубіжних країн в рамках угод Міністерства оборони України, а також на основі двосторонніх угод про співробітництво.

Відповідно до програми "Партнерство заради миру" та інших міжнародних програм Академія встановлює плідні зв'язки з фахівцями військової медицини зарубіжних країн, зокрема: Росії, Молдови, Вірменії, Латвії, Литви, Естонії, Грузії, Болгарії, Греції, США, Китаю, Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Хорватії, Сербії тощо.

З дружніми візитами в Академії перебували представники Китаю, США, Болгарії, Естонії, Норвегії, навчалися військово-медичні фахівці Воєнних Сил Грузії та Ірану.

ДВЕРІ ДО ВИЩОЇ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ НАТО ВІДКРИТО! Відбувся візит групи українських військових медиків до Центру вищої військово-медичної майстерності НАТО в Будапешті. Центр створено в 2005 році як заклад постіно-триваючої системи підвищення кваліфікації військових медиків. Система підготовки тренерів з тактичної медицини, організаторів та членів інтернаціональних медичних команд в місіях НАТО, фахівців з біологічного захисту, кризових менеджерів, керівників медичної служби оперативно-тактичного рівня - ось не овний перелік напрямків вдосконалення, яке проводиться в цьому центрі. Протягом року відбувються тематичні курси тривалістю 2-5 днів та працює система он-лайн навчання, доступу до всіх директивних документів медичної служби НАТО. Українські спеціалісти - помічник Міністра оборони України полковник медичної служби , професор Всеволод Стеблюк та начальник Укарїнської військово-медичної академії полковник медичної служби , професор Валерій Савицький провели перемовини з керівництвом центру а також відвідали Головний госпіталь Міністерства оборони Угорщини, де провідали бійців 128 горно-піхотної бригади, яким напередодні були виконані операції. Ще три військовслужбовці перебувають в реабілітаційному центрі на озері Хевіз. Результатом візиту стало відкриття постійного он-лайн доступу до ресурсів Центру для українських військових медиків та тотримання пропозицій про безпосередню участь наших фахівців в програмах, що будуть проводитись в 2016 році. Єдина вимога - вільне володіння англійською мовою.

30 лікарів Збройних Сил України, у тому числі викладачі та слухачі Української військово-медичної академії пройшли курс навчання у Центрі бойової підготовки та навчань Медико-санітарної служби Бундесверу у м. Фельдкірхен (Нижня Баварія). Навчальний курс за принципом «Train the Trainer» передбачав відпрацювання навичок надання першої медичної допомоги безпосередньо на полі бою. Після закінчення курсу в урочистій обстановці українським військовим лікарям були вручені відповідні дипломи та відбулася зустріч з керівником цього Центру Улі Шпеком.

Американці передали військовим медикам України мобільний госпіталь

Науково-педагогічні працівники і слухачі Академії традиційно беруть участь у міжнародних військово-медичних навчаннях "MEDCEUR", міжнародних наукових конференціях та симпозіумах, навчаються на Міжнародних курсах вивчення англійської мови, проходять тестування з іноземних мов у Національній академії оборони України, активно залучаються до участі у миротворчих місіях ООН.

 

 

Copyright © 2012 Все права защищены